Restoran ve Oteller İçin Setüstü Ekipmanlarda Tercihiniz Enova Endüstriyel

Restoran, cafe ve otellerin porselen yemek takımları, çatal kaşık bıçak takımları, tuzluk, baharatlık ve cam bardak ile kadeh gibi ihtiyaçları önemli bir yer tutar. Tüm bu setüstü ekipmanlar için neden Enova Endüstriyel Mutfak Ekipmanları firmasını tercih etmeniz gerektiğini anlatacağız.

Enova Endüstriyel, endüstriyel mutfak sektöründe 25 yılı aşkın bir tecrübeye sahip, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla öne çıkıyor. Sadece mutfaklarda kullanılan makineler ve aletler değil setüstü ekipmanlar dediğimiz masaüstü ögelerinin de satışını gerçekleştiriyor.

Florya Showroom                     

İstanbul Florya’da, hemen metrobüs durağının karşısında yer alan geniş showroom mağazasında hem set üstü ekipmanları hem de endüstriyel mutfak ekipmanlarını sergilemektedir. Bu mağazada birlikte çalıştığı markalara ait yüzlerce çeşit ürün yer almaktadır. Mağazayı ziyaret eden müşteriler pek çok ürünü canlı canlı görerek satın almaktadır.

İnternet ortamında binlerce model görmek mümkün. Hatta bu ürünlerin genişlik, yükseklik, derinlik gibi bilgileri de yer almaktadır. Ancak her zaman istenilen ürün karşımız çıkmamaktadır. Bazı ürünleri elinize aldığınızda bile kalitesini farkedebilirsiniz. Bu sebeple ürünleri showroomda görmek ve bu şekilde satın almak önem kazanmaktadır.

En Kaliteli Markalar

Enova Endüstriyel setüstü ekipmanları konusunda ülkemizin en kaliteli markalarıyla çalışmaktadır. Jumbo, Bonna, Kütahya Porselen, Biradlı, Kılıçlar gibi kalitesiyle ve modern ürünleriyle öne çıkan markaların ürünlerini çok avantajlı fırsatlarla satışa sunmaktadır.

Genellikle satışını yaptığımız ürün grupları içerisinde porselen yemek takımları, çatal kaşık bıçak takımları, tuzluk, baharatlık ve peçetelik gibi masaüstü ekipmanları ile bardaklar, sürahiler ve kadehler gibi cam ürünler yer almaktadır.

Beğendiğiniz ürünleri istediğiniz adetlerde satın alabilirsiniz, bizler de en güvenli şekilde adresinize teslim ederiz. Bu güne kadar yüzlerce otel, cafe, ocakbaşı, restoran, steakhouse gibi işletmenin masaüstü ekipmanları Enova Endüstriyel tarafından sağlanmıştır.